Szkoła Języków Obcych GREENWICH wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy z językami obcymi łączą swoje zainteresowania, potrzeby bądź konieczność. Dysponując doskonale wykształconą kadrą nauczycielską gwarantujemy skuteczną i szybką naukę języków obcych, zapewniając widoczne i trwałe rezultaty. Uczymy angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz japońskiego. Szkolimy dzieci, młodzież i dorosłych. Tworzymy bazę dydaktywczo-tłumaczeniową dla firm na najwyższym poziomie.

Oferta NeuroMind skierowana jest do dzieci z różnymi wyzwaniami rozwojowymi. W ośrodku pracuje się z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, urodzonymi przedwcześnie, nadpobudliwymi, niepełnosprawnymi intelektualnie, z trudnościami w zachowaniu. Z ośrodkiem Neuromind współpracują wykwalifikowani specjaliści: psycholodzy, terapeuci rozwoju sensomotorycznego, neurologopedzi i oligofrenopedagodzy. Ośrodek realizuje również autorski program terapii neofobii żywieniowej.

Galileusz to niezwykła szkoła korepetycji, której formuła zajęć oparta jest o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia. Galileusz ma w swej ofercie bardzo szeroki wachlarz usług edukacyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 21 lat. Lekcje z nauk przyrodniczych poparte są zajęciami praktycznymi – doświadczenia. Wykłady są nasycone lekkością ich prowadzenia i żartem. W czasie lekcji oprócz przekazania potrzebnej wiedzy kładziemy nacisk na umiejętność konstruktywnego myślenia.
Sprawdzony i unikatowy model biznesowy, chęć ekspansji rynkowej oraz 20-letnie doświadczenie spowodowały, że obecnie firma Galileusz działa w ogólnopolskim systemie franczyzowym.

Przedszkole NeuroMind, to jedyna we Włocławku placówka terapeutyczna dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, która wspiera je w ich indywidualnym rozwoju poznawczym, motorycznym i emocjonalno – społecznym. Celem placówki jest przygotowanie przedszkolaków do dalszej edukacji w placówkach masowych lub oddziałach integracyjnych poprzez zapewnienie intensywnej terapii i edukacji uwzględniającej potrzeby dziecka.

Realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego zgodnie z rozporządzeniem MEN. Stosowane są metody nauki dostosowane do potrzeb i możliwości naszych przedszkolaków. 

Smykoland zaistniał na rynku w 1995 roku. W 2004 został otwarty pierwszy punkt detaliczny w Koninie. Celem było usatysfakcjonowanie Klienta – rodziców i osób oczekujących narodzin dziecka, które w jednym miejscu mogły zakupić wszystko czego potrzebowały dla swojej pociechy.
Systematycznie powstawały kolejne sklepy. Obecnie mamy 5 punktów detalicznych (Gniezno, Konin, Łódź. Toruń, Włocławek). Stawiamy nie tylko na dobrą cenę, ale i na jakość produktu. Klient może liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo.

Trzygwiazdkowy Hotel Portofino  wraz z restauracją kuchni śródziemnomorskiej, zlokalizowany jest we wschodniej części Włocławka przy głównej obwodnicy miasta. Oryginalnie zaprojektowane pokoje są idealnym miejscem do pracy jak i wypoczynku. Na wszystkich Gości czekamy z zapewnieniem, że spędzony u nas czas zostawi miłe wspomnienia. Państwa sugestie są dla nas bardzo ważne, dlatego nasz personel zawsze służy Państwu życzliwą i profesjonalną pomocą.

Facebook