DLACZEGO MY?

Promując rodzinne spędzanie czasu dokładamy wszelkich starań, by organizowane zajęcia były przyjemnością także dla rodziców.

INNOWACYJNY PROGRAM NAUCZANIA

Specjalnie opracowany, plan rozwoju wielozmysłowego opiera się na technice VAK, wykorzystującej wszystkie kanały zmysłowe: wzrokowy, słuchowy, ruchowy, co sprawia, że zajęcia są atrakcyjne dla dzieci o różnych predyspozycjach i temperamentach.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Bystrzak to innowacyjne przedsięwzięcie oparte na wiedzy i doświadczeniu zespołu. Możesz nam wierzyć: naprawdę wiemy co robimy. Towarzystwo innych dzieci, nowe wyzwania i bliskość rodzica to podstawa rozwoju. Dzięki małym grupom masz pewność że Twoje dziecko jest bezpieczne.

WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ I WYPOSAŻENIE

Nasz zespół to idealnie dobrana grupa osób. Nieustanie rozwijamy naszą wiedzę i kompetencje. Zajęcia prowadzimy w specjalnie przystosowanych do tego celu pomieszczeniach, przyjaznych dzieciom i rodzicom. Sprzęty w Akademii dostosowane są do potrzeb dzieci, a pomoce naukowe uatrakcyjniają zajęcia.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE

W Akademii twoje dziecko nie jest numerem w dzienniku :)  Tworzymy indywidualne plany rozwoju każdego dziecka. Dzięki takim staraniom, każdy Bystrzak odnosi sukces i rozwija się swoim, indywidualnym tempem. Gwarantujemy że zawsze możesz liczyć na wsparcie, konsultacje i pełną informację o postępach Twojego dziecka.

DLACZEGO WARTO?

W dobie komputerów, Internetu i telewizji tradycyjna nauka to za mało. 

Nasza Akademia powstała aby wspierać Państwa wysiłki :)

Wiedza i doświadczenie pozwoliło nam stworzyć innowacyjny program kompletnego rozwoju.

Nasze zajęcia poprowadzą Państwa pociechy już od urodzenia do sukcesu… w poznawaniu świata, rozwoju emocji, szkolnym życiu… w wielu aspektach rozwoju małej osobowości.

W dobie komputerów, Internetu i telewizji tradycyjna nauka to za mało. By rozniecić w dziecku zamiłowanie do zdobywania wiedzy oraz podejmowania kontaktów z innymi ludźmi zamieniamy naukę w niezwykłą przygodę.

Nauka poprzez działanie – zadbaliśmy, by małe grupy oraz odpowiednia długość spotkań pozwoliły na samodzielną aktywność każdego dziecka.

Czy warto?… zdecydowanie warto!

NASZ ZESPÓŁ
Nasz zespół to idealnie dobrana grupa osób z pasją…

Nieustanie rozwijamy naszą wiedzę i kompetencje.
Możesz nam wierzyć. Naprawdę wiemy co robimy.

Anna Hawrasz-Modrzejewska

Anna Hawrasz-Modrzejewska

Współtwórca Akademii Sukcesu Bystrzak, właściciel Szkoły Języków Obcych Greenwich

„Ukończyłam studia ekonomiczne, tłumaczeniowe i wiele szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Moją pasją jest wszechstronny rozwój… Uważam iż: Rozwijać się można w każdym wieku, ale najlepiej zacząć od początku. Akademia Sukcesu Bystrzak powstała właśnie z chęci rozwoju, realizacji nowatorskiego projektu w naszym mieście. Udało się dzięki zaangażowaniu pełnych pasji i miłości do dzieci „bystrzakowych specjalistek”. Stworzyliśmy kompletny program rozwoju dzieci już od pierwszych miesięcy życia ponieważ zależy nam na wspieraniu wysiłków rodziców w rozwijaniu potencjału ich dzieci.

…bo w każdym człowieku, nawet dorosłym jest wewnętrzne dziecko, które warto kochać i rozwijać:-)”

Małgorzata Tchurz

Małgorzata Tchurz

Współtwórca Akademii Sukcesu Bystrzak, terapeuta neurorozwojowy, właściciel właścicielka Ośrodka Wpierania Rozwoju Neuromind

Praca związana z dziećmi i ich rozwojem to moja pasja. Realizuję ją od ponad 11 lat pracując z dziećmi w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Od trzech lat (z wielką radością) w poznawaniu świata pomagam także mojej córeczce – Esterce. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się współtworząc Akademię Sukcesu Bystrzak. Wspólnie z rodzicami oraz całym zespołem Akademii dbamy, by rozwój dziecka był ciekawą, pełną wyzwań przygodą. Chciałabym, by Akademia Sukcesu Bystrzak pomagała dzieciom osiągać potrzebne im sukcesy oraz wspierała rodziców w radzeniu sobie z wyzwaniami, jakie się z tym wiążą.

Akademia Sukcesu Bystrzak

ul. Mikołaja Reja 4
87-800 Włocławek

T: + 48 795 22 33 33
E: info@asbystrzak.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania?

Możesz do nas napisać, korzystając z poniższego formularza. Zapewniamy, że przeczytamy każdą wiadomość.

11 + 9 =

Facebook